ÖVRIGT / Diverse / Stop 11064220
nr 1106 4220
Stop
3 st, bland annat Tenn, höjd: 16-20
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 maj 2017
kl 19:44:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr